Sada BBcos Emphasis Plumping Shampoo 250 ml + Plumping Conditioner 250 ml + Plumping Filler 4 x 25 ml + Plumping Booster 100 ml Zobraziť väčší náhľad.

Sada BBcos Emphasis Plumping Shampoo 250 ml + Plumping Conditioner 250 ml + Plumping Filler 4 x 25 ml + Plumping Booster 100 ml

1111652

Nový

Emphasis Yao-Tech je ideálnym rituálom krásy pre všetky typy vlasov. Táto „botoxová“ kúra sa skladá zo štyroch príjemných krokov, ktoré pokiaľ sa provedú dôsledne a v správnom poradí, dovolí nám využíť všetky výhody a akúkoľvek pohodu obsiahnutú v jedinečnej inovatívnej Yao-Tech formuli.

Viac detailov

102,85 €

Viac info

Emphasis Yao-Tech je ideálnym rituálom krásy pre všetky typy vlasov. Táto „botoxová“ kúra sa skladá zo štyroch príjemných krokov, ktoré pokiaľ sa provedú dôsledne a v správnom poradí, dovolí nám využíť všetky výhody a akúkoľvek pohodu obsiahnutú v jedinečnej inovatívnej Yao-Tech formuli.

YAO-TECH EFFECT ozdravná kúra – vlasový botox obsahuje 4 výrobky

  • Plumping washer shampoo
  • Plumping filler
  • Plumping conditioner
  • Plumping booster

 

1. KROK : UMYTIE VLASOV

Plumping washer shampoo – vyživujúcí vlasový šampón

Umytie vlasov týmto šampónom je po všetkých stránkach regeneračným zážitkom. Jedným z najviac relaxačných momentov, ktorý na vás prenesie pocit okamžitej pohody vašej mysle i tela. Očistná sila spočívá v jemnej masáži pri umytí vlasov. Ľahko stimuluje pokožku hlavy a pomáha uvolňovať napätie hlavy, krku i ramen. Svojími regeneračnými a revitalizačnými vlastnosťami obnovuje silu a rovnováhu vlasového vlákna.

Aplikácia: naneste šampón na vlhké vlasy a jemne masírujte. Dobre opláchnite vlažnou vodou a znovu opakujte aplikáciu šampónom.

Osušte vlasy uterákom.

Balenie: 1000 ml

 

2. KROK : OŠETRENIE PRÍPRAVKOM Plumping filler

Vlasový botox slúži k získaniu okamžitej reštrukturalizácie vlasov. Vzácne zloženie produktu YAO-TECH je zmiešané s molekulami Granrepair PowerBond do elixíru, ktorý dodáva vlasom nekonečnú pohodu. Spolu s technikou aplikácie „prameň-vedľa-prameňa“ uľahčuje prenikanie aktivnych látok do vlasovej štruktúry a ku korienkom vlasov a tým intenzívne ošetruje vlas.

Aplikácia: nanášajte filler na jednotlivé pramene potom, ako boli vlasy umyté a z ľahka osušené uterákom. Jemne vmasírujte a každý prameň prečešte hrebeňom. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút, je dobré vlasy zahriať nasadením čapice. Neoplachujte. Potom pokračujte v kúre aplikáciou Plumping kondicionérom na celú dĺžku i na končeky vlasov. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom opatrne opláchnite.

Balenie 4 x 25 ml / 0,85 fl.oz

3. KROK : UZAVRENTIE VLASU -Plumping conditioner

 Pre zvýšenie účinku celej kúry EMPHASIS – dosiahnutie dokonalej reštrukturalizácie vlasov a zosilnenie celkovej relaxačnej akcie, pokračujte v botoxovom vlasovom rituáli aplikácie kondicionéru. Je to zázračný antistresový prostriedok, ktorý dodáva vlasom, vašej mysli i duševnému stavu celkovú neuveriteľnú novú energiu. Detoxikačné vlastnosti utesnia kutikuly a obnovia správnu hydratáciu vlasov.

 

Aplikácia: naneste kondicionér na vlhké vlasy a jemne premasírujte po celej dĺžke vlasov. Ponechajte pôsobiť niekoľko minút, potom opláchnite. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov celej ozdravnej kúry pokračujte posledným krokom ošetrenia vlasov.

Balenie: 250 ml

 

 4. KROK - Plumping Booster

Multisenzorické botoxové ošetrenie vlasov kúrou EMPHASIS končí aplikáciou prípravku Plumping booster, ktorý tým, ako preniká do vlasových buniek, chráni vlasové bunky pred znečistením, dodáva vlasom pocit znovuzrodenia a pohody.

 

Aplikícia: Naneste Plumping booster na vlasy umyté Plumping šampónom, ošetrené botoxovou kúrou a kondicionérom, jemne vmasírujte od korienkov až po končeky vlasov. Nechajte pôsobiť niekoľko minút. Neoplachujte a pokračujte bežným vysušením vlasov.

Balenie: 100 ml

Záver: doporučuje sa previesť kompletnú kúru skladajúcu sa zo všetkých 4 krokov štyrikrát po sebe po dobu 4 týžďňov. Potom pre udržanie pôsobenia vlasovej kúry doporučujeme pre vašu vlasovú rutinu používať : Plumping Washer Shampoo, Plumping Conditioner a Plumping Booster.

20 ďalší výrobky v rovnakej kategórii: